admin
10-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONSERWATOR
konserwator części / sprzętu

Aleja Jana Pawła II 8, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie zakładu;
Monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie i naprawianie elementów budynku, np. ścian, posadzek, otworów drzwiowych i okiennych;
Drobne prace ślusarskie i ogólnobudowlane;
Systematyczne usuwanie powstałych usterek infrastruktury technicznej.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 500 PLN
Wynagrodzenie zasadnicze 2500-3500 zł brutto + premia kwartalna (300,00 zł) + premia roczna (1200,00 zł) + nagroda za polecenie pracownika (max. 400,00 zł)

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Inne wymagania: Wymagania:
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
Komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność, sumienność i punktualność;
Umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej;
Wykonywanie wszystkich prac zgodnie z zasadami BHP.

Mile widziane:
Uprawnienia spawalnicze
Doświadczenie w pracy w zakładzie przemysłu spożywczego
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o udział w procesie rekrutacji i złożenie CV
w Dziale ds. Personalnych lub na adres ilawa.rekrutacja@animex.pl

Dane Pracodawcy
Animex Foods Spółka z o.o. Sp. k.
Polska
warmińsko-mazurskie
iławski
Iława
Iława Aleja Jana Pawła II 8

tel.89-649-05-45
www.animex.pl

Telefon: 89-649-05-45