admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONSERWATOR CZĘŚCI
konserwator części / sprzętu

Północna 18/A, 45-805 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Obowiązki:
- regulacja układów jezdnych i napędzanych - regeneracja pomp - naprawy
instalacji - udrażnianie układów produkcyjnych.

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 21,52 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: umiejętność regeneracji pomp Grufos oraz Beurger, umiejętność naprawy instalacji sedymentacji, umiejętność regulowania skrzynek i włączników krańcowych oraz regulowania układów jezdnych i napędzanych suszarni, umiejętność udrażniania układów aspiracji oraz mikrokrzemionki

Dane Pracodawcy
SKAMOL POLSKA SP. Z O. O.
Polska
opolskie
m. Opole
Opole
Opole Północna 18

tel.506808740

Telefon: 506808740