admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ
konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Sienkiewicza 1, 59-850 Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Prace konserwacyjne, naprawy bieżące, monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie i naprawa elementów budynku jak i podłóg, okien, ścian itp., konserwowanie i naprawa terenów wokół budynku.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
zawód: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
staż pracy ogółem: lata: 1

TRANSGRANICZNE CENTRUM MEDYCZNE ŚWIERADÓW ZDRÓJ - LIBEREC - GÖRLITZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
dolnośląskie
lubański
Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój Sienkiewicza 1

tel.604177972

Telefon: 604177972