admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONFEKCJONER MAGAZYNIER
pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Pszczyńska 370, 44-141 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; praca na produkcji przy konfekcjonowaniu chemii gospodarczej; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 14,7 PLN
brutto/h

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

VAN - WYTWÓRNIA I HURTOWNIA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI ZBIGNIEW DZIADEK
Polska
śląskie
m. Gliwice
Gliwice
Gliwice Pszczyńska 370

tel.32 235 74 10
email:van@pro.onet.pl

Telefon: 32 235 74 10