admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWNIK SPRZEDAŻY HANDLOWIEC
kierownik do spraw sprzedaży

Dobrska Szosa 12A, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
obsługa klientów,, doradztwo w zakresie, wyborze produktów, zarządzanie załogą, ewidencja i kontrola stanów magazynowych, prace związane z zamawianiem materiałów i produktów, obsługa bankowości elektronicznych, dostawa materiałów do klienta, dostawa materiałów i produktów do sklepu

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: Prawo jazdy kat B
Inne wymagania: min. 1 rok doświadczenia w handlu

Centrum Ogrodnicze WYMARZONY OGRÓD S.C., Nowicka-Walczykowska Wioletta u0026 Nowicki Krzysztof
Polska
wielkopolskie
turecki
Turek
Turek Dobrska Szosa 12A

tel.691 176 092

Telefon: 691 176 092