admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWNIK ROBÓT KONSERWACYJNYCH ZWROTNIC TRAMWAJOWYCH
elektromechanik*

ROMUALDA TRAUGUTTA 103, 50-419 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
nadzór i kierowanie robotami związanymi z konserwacją zwrotnic tramwajowych ryglowanych (elektrycznych) a także wykonywanie części prac konserwacyjnych samodzielnie
Sala B, F

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała, praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: SEP E do 1 kV"," prawo jazdy kat. "B""," obsługa komputera","dyspozycyjność ","Czytanie schematów elektrycznych
Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie techniczne (elektryk, mechanik), staz pracy 2 lata, czytanie schematów elektrycznych, dyspozycyjność, obsługa komputera, SEP E do 1kV, prawo jazdy kat B, umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych, gotowość zdobycia innych uprawnień elektrycznych

staż pracy ogółem: lata: 2

Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych Spolbud Spółka Z O. O.
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław ROMUALDA TRAUGUTTA 103

tel.
email:spolbud@spolbud.wroc.pl