admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWNIK MAGAZYNU
kierownik magazynu

DASZYŃSKIEGO 23, 82-550 Prabuty, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Obowiązki:
nadzór nad pracownikami, przyjęcia oraz wydawanie materiałów zgodnie z terminem, nadzór nad prawidłową rejestracją dokumentów magazynowych, kontrola dostaw, gospodarowanie odpadami

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN
brutto

Opis

Wymagania
zawód: Kierownik magazynu (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
języki: angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
uprawanienia: obsługa pakietu MS Office
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne, min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, doświadczenie w asortymencie wyrobów hutniczych lub hydraulicznych, umiejętność obsługi pakietu MS Office, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
staż pracy ogółem: lata: 2

REMONTOWA HYDROSTER SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
pomorskie
kwidzyński
Prabuty
Prabuty DASZYŃSKIEGO 23

tel.606 333 947
email:kadry@rhs.rh.pl

>http://rhs.rh.pl

Telefon: 606 333 947