admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWNIK MAGAZYNU
kierownik do spraw sprzedaży

36-060 Pogwizdów Nowy 662, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Obowiązki:
Kierowanie magazynem, kontrola stanów magazynowych, nadzór nad przyjmowaniem dostaw.
Nadzór nad zespołem magazynierów

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu ludzmi.Znajomość zasad gospodarki magazynowej

Dane Pracodawcy
GRUDNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
podkarpackie
rzeszowski
Głogów Małopolski
Pogwizdów Nowy Kuźnicy Kołłątajowskiej 662

tel.512410770

Telefon: 512410770