admin
16-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWNIK DZIAŁU ORGANIZACYJNO-LOGISTYCZNEGO
pozostali kierownicy do spraw strategii i planowania

Miejsce Pracy
SŁONECZNA 83, 43-384 Jaworze, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki:
Organizowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą podległych pracowników Działu w zakresie:
-zamówień publicznych w tym opracowywanie wzorów umów oraz dokumentacji przetargowej, nadzór nad procedurą przetargową;
-negocjowania warunków umów z wykonawcami, opracowywanie planów i sprawozdań;
-logistyki i zakupów, nadzór nad dostawcami, opisywania faktur pod względem merytorycznym;
-transportu - w tym nadzór nad prawidłowym rozliczaniem kart drogowych; -gospodarki magazynowej - w tym kontola wydatków zgodnie z ustalonym budżetem;
-gospodarki nieruchomościami - w tym sporządzanie deklaracji na podatki oraz deklaracji na odpady komunalne, tworzenia procedur na najem, dzierżawę nieruchomości;
-informatyki;
-organizacji.

Umowa o prace na czas nieokreślony, od pn. do pt w godz.: 7.00-14.35

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Wymagane wykształćenie wyższe, mile widziane studia podyplome z zakresu zarządzania lub zamówień publicznych, o finansach publicznych, o działalności leczniczej;
wymagana umiejętność obsługi programów MS OFFICE; wysoka kultura osobista, kreatywność, komunikatywność. Wymagana niekaralność. Wymagane min. 3 letnie doświadczenie.
staż pracy ogółem: lata: 3

BESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNY SZPITAL OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W JAWORZU
Polska
śląskie
bielski
Jaworze
Jaworze SŁONECZNA 83

tel.
email:bzlr-bb@wizja.net.pl