admin
16-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWNIK DS. INSTALACJI MECHANICZNYCH
inżynier mechanik - maszyny i urządzenia do obróbki metali

BRACI PRANKEL 1, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Obowiązki:
Przygotowanie kosztorysów ofertowych z zakresu instalacji mechanicznych. Negocjacje z firmami jak i inwestorem. Nadzór i koordynacja prac. Rozliczenie finansowe podwykonawców. Praca w terenie - województwo opolskie.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 2 100 - 5 000 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne
uprawanienia: UPRAWNIENIA BUDOWLANE

Dane Pracodawcy
ADAMIETZ Sp. z o. o.
Polska
opolskie
strzelecki
Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie BRACI PRANKEL 1

tel.784 922 825
email:marcin.leppich@adamietz.pl
www.adamietz.pl

Telefon: 784 922 825