admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWNIK BAZY ZABIEGOWEJ
kierownik działu w hotelu

Nadmorska 65, 76-034 Sarbinowo, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
zarządzenie podległymi pracownikami, przygotowywanie nowych ofert zabiegowych dla klientów, współpraca z innymi działami

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
miesięczny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym ( mile widziane), doświadczenie w zarządzaniu zespołem, doświadczenie w branży zabiegowej

Dane Pracodawcy
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp.z o.o.
Polska
zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Sarbinowo Nadmorska 65

tel.605 259 326
email:j.koklowski@nat.pl
www.jawor.nat.pl

Telefon: 605 259 326