admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA
kierowca samochodu ciężarowego

Pretficza 28, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
kierowanie pojazdem zgodnie z przepisami ruchu drogowego, przestrzeganie zasad eksploatacji
zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony na okres zastępstwa, praca jednozmianiowa
oferta dostępna w slai F

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
wynagrodzenie zasadnicze + 10% premii regulaminowej + wysługa lat

Opis

Wymagania
zawód: Kierowca samochodu ciężarowego
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: **Prawo jazdy kat. C","Świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu osób","PRAWO JAZDY KAT. B*","kurs ADR","Świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu rzeczy
Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, 3 lata stażu pracy, prawo jazdy kat. B, C, świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz osób, świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz rzeczy, zaświadczenie przeszkoleniu kierowcy ADR
staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Pretficza 28

tel.261-651-055

Telefon: 261-651-055