admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM (C+E)
kierowca ciągnika siodłowego

00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
PROWADZENIE POJAZDU NA TERENIE UE, WYKONYWANIE POLECEŃ DYSPOZYTORA, SPRAWDZANIE STANU TECHNICZNEGO POWIERZONEGO POJAZDU, WYPEŁNIANIE DOKUMENTÓW PRZEWOZOWYCH;
WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ODPOWIEDZIALNE KIEROWANIE POJAZDEM TYPU CIĄGNIK SIODŁOWY+NACZEPA, PRAWO JAZDY KAT.C+E, ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI, WAŻNE BADANIA LEKARSKIE, WSKAZANE DOŚWIADCZENIE, MILE WIDZIANA PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO, J.NIEMIECKIEGO
WYNAGRODZENIE OD 3.000 + DIETY

Oferujemy:
Umowa zlecenie
+diety

Opis

Wymagania
zawód: Kierowca ciągnika siodłowego
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: PRAWO JAZDY CE","BADANIA LEKARSKIE NA KIEROWCĘ","KWALIFIKACJA WSTĘPNA DLA KIEROWCÓW
uprawanienia: PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I JĘZYKA NIEMIECKIEGO"

Dane Pracodawcy
QUATRO SP. Z O.O. SP. K.
Polska
zachodniopomorskie
m. Szczecin
Szczecin
Szczecin POŁUDNIOWA 15

tel.695120576
email:leszek@quatro.info.pl

Telefon: 695120576