admin
08-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA W RUCHU KRAJOWYM I MIĘDZYNARODOWYM
kierowca samochodu ciężarowego

Wincentego Kadłubka 41, 44-270 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Obowiązki:
Wymagane prawo jazdy kat. C+E, mile widziane doświadczenie. Trasy międzynarodowe UE, system 12 dni trasa - 2, 3 dni wolnego. Wynagrodzenie do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej, praca wg czasu pracy kierowcy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny, osobisty bądź e-mailowy: lookrybnik@gmail.com.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
trasy międzynarodowe UE, system 12 dni trasa - 2, 3 dni wolnego.

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: prawo jazdy kat. CE

Dane Pracodawcy
LOOK D. GRZYWOK SPÓŁKA JAWNA
Polska
śląskie
m. Rybnik
Rybnik
Rybnik Wincentego Kadłubka 41

tel.533804505
email:lookrybnik@gmail.com

Telefon: 533804505