admin
14-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO
kierowca samochodu dostawczego

Miejsce Pracy
Dworska 7, 45-752 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Obowiązki:
przewóz samochodami do 3,5 t (typ: platforma oraz zestaw : bus +
przyczepa ) w transporcie międzynarodowym (kraje UE) , przewóz basenów
kąpielowych o szer do 3,20m, Wymagania: - doświadczenie w pracy jako
kierowca kat. B lub B+E w transporcie międzynarodowym, - doświadczenie w
pracy na w/w pojazdach oraz ładunkach o szer. 3,20 m, - znajomość j.
anielskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana), -
chęć podjęcia dłuższej współpracy. Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu
o umowę o pracę , - atrakcyjny system płacy Praca w godz. 8-16

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 2 100 - 3 500 PLN

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: Prawo jazdy kategorii BE","Prawo jazdy kategorii B
Inne wymagania: Mile widziana obsługa wózków widłowych

Dane Pracodawcy
STARPOOL Dariusz Napieracz
Polska
opolskie
m. Opole
Opole
Opole Dworska 7

tel.883540756
email:kgolik@starpool.pl

Telefon: 883540756