admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO
kierowca samochodu ciężarowego

Roździeńska 41, 40-382 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Wykonywanie usług transportowych na terenie Polski oraz UE.
- Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto + diety. Praca na umowę o pracę na czas określony 33 miesiące. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Godziny pracy zgodnie z rozporządzeniem czas pracy kierowców + soboty, niedziele. Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok jako kierowca samochodu ciężarowego Kat. C+E.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto + diety. Praca na umowę o pracę na czas określony 33 miesiące. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: Karta kierowcy","Prawo jazdy kat. C+E ","Kurs ADR
Inne wymagania: Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok jako kierowca samochodu ciężarowego Kat. C+E.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
HOYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Roździeńska 41

tel.609-687-288

Telefon: 609-687-288