admin
14-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA POW. 3,5 T KAT C DO E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM
kierowca ciągnika siodłowego

Zblewska 65, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Obowiązki:
Praca głównie w Skandynawii. Transport międzynarodowy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 7 500 - 8 200 PLN

Opis
praca stała

Wymagania
zawód: Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Aktualne badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne","prawo jazdy E do C","prawo jazdy C","świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
staż pracy ogółem: lata: 1

Transport Ciężarowy Roboty Ziemno-Budowlane Krzysztof Kozłowski
Polska
pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański
Starogard Gdański Zblewska 65

tel.604-422-768
email:tcrzb@wp.pl

Telefon: 604-422-768