admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY
kierowca ciągnika siodłowego

Ostroszowicka 24, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
rozwożenie towarów po krajach UE,rozładunek, załadunek, zabezpieczenie towaru na naczepie, wypisanie dokumentóe przewozowych

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
plus ok. 3.800 zł diety , miejsce wykonywania pracy Unia Europejska,wyjazdy na dwa tygodnie, jeden tydzień w domu,

Opis

Wymagania
zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: prawo jazdy kat C+E
Inne wymagania: poziom wykształcenia bez znaczenia,doświadczenie zawodowe 1 rok jako kierowca C+E,uprawnienia prawo jazdy C+E,kurs na przewóz rzeczy , język angielski mile widziany
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
BHL 3-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
dolnośląskie
dzierżoniowski
Bielawa
Bielawa Ostroszowicka 24

tel.601 361 385

Telefon: 601 361 385