admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA/MAGAZYNIER
kierowca samochodu osobowego

Włókiennicza 2, 84-230 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Obowiązki:
Rozładunek, załadunek towarów, rozwożenie, pakowanie towaru wg WZ, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, okresowa inwentaryzacja towaru. Preferowana forma kontaktu, proszę o przesyłanie CV na adres e-mai: sylwek@bortex.net.pl. Baza pracodawcy ul. Włókiennicza 2, 84-230 Rumia.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: znajomość topografii woj. pomorskiego, wskazane doświadczenie zawodowe min. 1 rok
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
Firma Handlowa "BORTEX" - Borkowski Sylwester
Polska
pomorskie
wejherowski
Rumia
Rumia Włókiennicza 2

tel.602-336-540
email:biuro@bortex.net.pl

Telefon: 602-336-540