admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA - MAGAZYNIER
magazynier

SUDECKA 22, 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
przyjmowanie i wydawanie towaru, prowadzenie ewidencji samochodu, dostawy towaru na teren województwa dolnegośląska, utrzymanie porzadku w magazynie oraz w obrębie magazynu (parking)

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: uprawnienia na wózek widłowy","Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: doświadczenie zawodowe: min. 3 lata na w/w stanowisku pracy. Kontakt z pracodawcą I telefoniczny oraz osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o dostarczenie na spotkanie z pracodawca CV

Dane Pracodawcy
BEL-POL Spółka z o. o.
Polska
dolnośląskie
m. Jelenia Góra
Jelenia Góra
Jelenia Góra SUDECKA 22

tel.75-767-83-68
email:i.greiss@bel-pol.com.pl

Telefon: 75-767-83-68