admin
14-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA KAT. C
kierowca samochodu ciężarowego

Skarszewska 5, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Obowiązki:
Terminowa dostawa towaru na powierzonym terenie. Sprawne i rzetelne załadowanie i rozładowanie towaru. Prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: prawo jazdy C","karta kierowcy
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Wymagania konieczne: doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy, dobra orientacja w topografii miasta i regionu. Motywacja do pracy, samodzielność o odpowiedzialność.
Wymagania pożądane: Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Dane Pracodawcy
EUROBUD CHAJEWSCY SPÓŁKA JAWNA
Polska
pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański
Starogard Gdański Skarszewska 5

tel.885 020 726
email:jacek.szwoch@eurobud.gda.pl
www.eurobud.gda.pl

Telefon: 885 020 726