admin
14-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA KAT C+E
kierowca ciągnika siodłowego

Miejsce Pracy
63-708 Nowa Wieś, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, prawo jazdy kat C+E, aktualne badania lekarskie, karta kierowcy.
Zakres obowiązków: transport krajowy ciągnik siodłowy + naczepa firanka

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: karta kierowcy","prawo jazdy kat. C+E
Inne wymagania: aktualne badania lekarskie

Dane Pracodawcy
Trans-Antoni Usługi transportowe i handel Rafał Szkudłapski
Polska
wielkopolskie
krotoszyński
Rozdrażew
Nowa Wieś

tel.505 55 78 55

Telefon: 505 55 78 55