admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA KAT. C+E
kierowca ciągnika siodłowego

Poniatowskiego Józefa 17, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Obowiązki:
transport towarów na terenie kraju

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
kwota brutto

Opis

Wymagania
zawód: Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: prawo jazdy kategorii C+E","Karta Kierowcy do tachografów cyfrowych ","orzeczenie psychologiczne potwierdzające brak przeciwskazań do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
APM-CENTRE Przedsiębiorstwo Wielobranżowe A. Musiał
Polska
śląskie
m. Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza Poniatowskiego Józefa 17

tel.601 829 693

Telefon: 601 829 693