admin
18-02-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA KAT .C
kierowca samochodu dostawczego

Rataja 4, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Obowiązki:
Przewóz towarów na terenie woj. małopolskiego

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 5 000 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Brak wymagań dot. wykształcenia, prawo jazdy kat.C + kurs na przewóz rzeczy mile widziana karta kierowcy, uczciwość, solidność, osoba sprawna fizycznie. Pierwsza umowa na czas próbny 1 miesiąc z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony. Praca na terenie Bochni + teren do 30 km

Dane Pracodawcy
ALMEKS spółka jawna
Polska
małopolskie
bocheński
Bochnia
Bochnia Rataja 4

tel.14 611 88 77, 515088154
email:almeks@poczta.fm

Telefon: 14 611 88 77, 515088154