admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA KAT. B NA TRASY MIĘDZYNARODOWE
kierowca samochodu dostawczego

Henryka Dąbrowskiego 17, 73-120 Chociwel, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
Wyjazdy w trasy międzynarodowe na okres na 6 tygodni, dostawa ładunków, odprawy celne, nadzór nad dokumentami.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN
zł brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: transport
języki: francuski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący","niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany","angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
uprawanienia: prawo jazdy kat B (wymagany staż - lata: 6)","znajomość topografii Europy","znajomość procedur celnych
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
Radosław Altheim ATEMCONSULTING
Polska
zachodniopomorskie
stargardzki
Chociwel
Chociwel Henryka Dąbrowskiego 17

tel.605 892 509

Telefon: 605 892 509