admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA / HANDLOWIEC
(NR 1137)
pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Kościuszki 27b, 85-079 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
Zakres obowiązków:
Obsługa klientów w siedzibie firmy oraz w terenie.
Budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami firmy.
2 x w tygodniu całodniowe wyjazdy z towarem do klientów (samochodem dostawczym, kat. B).
Stałe trasy w kierunkach warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie.
Pozostałe dni praca w siedzibie firmy w Bydgoszczy (dział handlowy).

Rodzaj umowy:
Pierwsza umowa o pracę na czas określony, potem na czas nieokreślony

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: prawo jazdy według wskazanej kategorii
Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku,
prawo jazdy kat. B

Dane Pracodawcy
PHU "PRYMUS" Zygmunt Grygorczuk
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz Kościuszki 27b

tel.
email:biuro@prymus.bydgoszcz.pl