admin
10-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA CIĄGNIKA
kierowca ciągnika siodłowego

47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
Odśnieżanie dróg, placów i parkingów na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: PRAWO JAZDY KAT. B
Inne wymagania: wyk. brak lub niepełne podstawowe, mile widziane doświadczenie przy jeździe traktorem z pługiem, umiejętność jazdy i kierowania traktorem z pługiem, mile widziane prawo jazdy kat. C
Prowadzimy działalność gospodarczą na terenie miasta Kędzierzyn Koźle od 10 lat.
Praca na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BIOCED-KOMUNAL" SEBASTIAN CEDRO
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle 282A

tel.509 813 600
email:cedrik1@interia.pl

Telefon: 509 813 600