admin
16-01-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEROWCA C+E W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM
kierowca samochodu ciężarowego

Westerplatte 7, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Obowiązki:
przewóz towarów w ruchu międzynarodowym - kraje UE

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
równowazny czas pracy; wyjazd na 2 tygodznie/1 tydzień w kraju; wynagrodzenie: 2250 + diety

Opis

Wymagania
zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: PRAWO JAZDY KAT. E","PRAWO JAZDY KAT. C
staż pracy ogółem: lata: 1

MAXWER LOGISTICS MONIKA SIEMEK KRZYSZTOF KAWALA SPÓŁKA JAWNA
Polska
małopolskie
chrzanowski
Chrzanów
Chrzanów Westerplatte 7

tel.784 709 855

Telefon: 784 709 855