admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KIEORWCA C+E
kierowca ciągnika siodłowego

Stefana Żeromskiego 173, 42-445 Szczekociny, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Obowiązki:
kierowca autotransportera w ruchu międzynarodowym

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Prawo jazdy kat.CE","Kwalifikacja wstępna dla kierowców wykonujących transport drogowy w zakresie przewozu rzeczy","Karta kierowcy
Inne wymagania: wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat C+E, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji, mile widziane doświadczenie zawodowe
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
FHUP "PIOTROWSKI" Mariusz Piotrowski
Polska
śląskie
zawierciański
Szczekociny
Szczekociny Stefana Żeromskiego 173

tel.882 190 997

Telefon: 882 190 997