admin
12-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KEY ACCOUNT MANAGER
technik handlowiec*

Kolejowa 25, 05-092 Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie i rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami firmy. Aktywną sprzedaż produktów/usług oferowanych przez firmę. Przygotowywanie ofert i koordynacja ich realizacji. Identyfikacja i kwalifikowanie szans sprzedażowych. Odpowiedzialność za realizację założonego planu sprzedażowego. Monitorowanie i analiza danych rynkowych w segmencie rynku zabezpieczeń antykradzieżowych. Praca na terenie całego kraju.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN
Dni pracy: pon-pt
godz.:9-17

Opis

Wymagania
zawód: Technik handlowiec* (wymagany staż - lata: 3)
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
języki: angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
uprawanienia: prawo jazdy kat. B","komunikatywność","znajomość technik sprzedaży","Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)","znajomość programu magazynowego OPTIMA","umiejętności analityczne i strategiczne myślenie","wysoka kultura osobista","dyspozycyjność","znajomość zasad przygotowania i prezentowania oert","samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań","umiejętność pracy w zespole
języki: francuski
Inne wymagania: Dni pracy: pon-pt 9-17
na terenie całęgo kraju

Dane Pracodawcy
CORAK Polska Sp. z o.o.
Polska
mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Kolejowa 25

tel.
email:dzial.handlowy@corak.pl