admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KASJER-SPRZEDAWCA
kasjer handlowy

Al. Krakowska 132/1, 05-552 Wólka Kosowska, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Obowiązki:
obsługa klientów, w tym chińskojęzycznych, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, kontakt z nimi, kontakt z zarządem pochodzenia chińskiego, zamawianie towarów i składania raportów w języku chińskim, wykonywanie prac zleconych przez zarząd i inne, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności i inne

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

praca stała, pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
języki: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
uprawanienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Inne wymagania: kompetencje sprzedawcy

Dane Pracodawcy
HANNSTER Sp. z o. o.
Polska
mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Wólka Kosowska Al. Krakowska 132

tel.500378432
email:biuro@magan-consulting.com

Telefon: 500378432