admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KASJER - SPRZEDAWCA
kasjer handlowy

Zwycięstwa 56/1, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie zawodowe lub średnie; obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie; gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), gotowość do pracy fizycznej, rzetelność i uczciwość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem; układanie i metkowanie towarów w sklepie, transport, załadunek i wyładunek towarów ręczny i przy użyciu wózków transportowych poruszanych ręcznie, prace porządkowe pomieszczeń sklepu i obejścia sklepu, sprzedaż artykułów spożywczo- przem., kontrola terminów przydatności do spożycia artykułów spożywczych; miejsce pracy: SKLEP ŻABKA, Gliwice

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 2 000 PLN
brutto

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
zawód: Kasjer handlowy (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe

Dane Pracodawcy
LEWI II WITOLD PUTIO
Polska
śląskie
m. Gliwice
Gliwice
Gliwice Zwycięstwa 56

tel.