admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KASJER-SPRZEDAWCA
sprzedawca w branży spożywczej

Miejsce Pracy
80-209 Bojano, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Obowiązki:
Dbanie o ekspozycje towarów, obsługa klienta, wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami, dbanie o porządek na sali sprzedaży. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Miejsce wykonywania pracy Bojano.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: Książeczka sanitarna"
Inne wymagania: mile widziana książeczka do celów sanitarnych, mile widziana obsługa kasy fiskalnej

Dane Pracodawcy
"DINO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
pomorskie
wejherowski
Szemud
Bojano OSTROWSKA 122

tel.665-941-451
email:praca@marketdino.pl

Telefon: 665-941-451