admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KASJER/SPRZEDAWCA
kasjer handlowy

Żywiecka 19A, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Obowiązki:
OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ,
Praca w Bielsku-Białej, 2-zmianowa w godz. od 6.00 do 21.30. od pn. do nd. (jedna niedziela w miesiącu)
Proponowane wynagrodzenie 2100,00 zł brutto + 700 zł brutto premia uznaniowa.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Inne wymagania: wymagane wykształcenie zawodowe (kierunek bez znasczenia), wymagane minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku, wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (może być nieaktualna), umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego, mile widziana umiejętność obsługi lottomatu
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Dane Pracodawcy
LIBERA SP ZO.O.
Polska
śląskie
m. Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała Żywiecka 19A

tel.571209059
email:kadry.intermarche.bielskobiala@gmail.com

Telefon: 571209059