admin
13-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INŻYNIER TECHNOLOG (NR 7056)
główny technolog

Srebrna 12, 85-461 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
analizowanie dokumentacji technicznej związanej z procedurą wyboru dostawców i podwykonawców,
przygotowywanie planu zakupu,
tworzenie zapytań ofertowych; analiza porównawcza ofert,
prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami i wykonawcami,
przygotowywanie projektów umów wraz z koniecznymi załącznikami,
uaktualnianie branżowej listy podwykonawców oraz dostawców,
koordynowanie rozliczeń finansowych z dostawcami i podwykonawcami.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: Obsługa programu AutoCAD
Inne wymagania: Umiejętność 2 : znajomość exel, word
Umiejętność 1 : znajomość rysunku technicznego

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
ZKS IMPOSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz Srebrna 12

tel.602455301
email:biuro@impostal.pl

Telefon: 602455301