admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INŻYNIER PROJEKTU - 283
inżynier budownictwa - budownictwo przemysłowe

58-140 Jaworzyna Śląska, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
- przygotowywanie oferty;
- przygotowywanie wymaganej dokumentacji technicznej; - kalkulacje materiałowe;
- kontakt z klientem;
- nadzór nad prowadzeniem projektu

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
języki: angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
uprawanienia: prawo jazdy kat. B","**Program AutoCad
Inne wymagania: znajomość inżynierii procesowej: przemysł spożywczy, chemiczny, farmaceutyczny lub browarniczy;
znajomość oprogramowania: AutoCAD, Invertor, Solidworks - (preferowany);
prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dane Pracodawcy
Bu0026W Sp. z o.o.
Polska
dolnośląskie
świdnicki
Jaworzyna Śląska
Jaworzyna Śląska Powstańców Śląskich 33

tel.608 528 813, 728 864 500
email:sekretariat@b-w.pl

Telefon: 608 528 813, 728 864 500