admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INŻYNIER PRODUKCJI
inżynier mechanik - technologia mechaniczna

Miejsce Pracy
Piaskowa 3, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Obowiązki:
Metrix Metal Sp. z o.o. Tczew
zatrudni:
INŻYNIERA PRODUKCJI
Wymagania :
- Wykształcenie wyższe - techniczne (również studenci)
lub średnie poparte doświadczeniem,
- Biegła umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Chęć szybkiego przyswajania wiedzy,
- Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu obróbki plastycznej i skrawaniem, a także znajomość oprogramowania Solid Edge (CAD).
Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za wspomaganie pracy działu w zakresie:
- Optymalizacji produkcji
- Ulepszania procesów technologicznych
- Rozwiązywania problemów na produkcji
- Ścisła współpraca z działem produkcji i działem zakupów.
Oferujemy:
- Pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej
- Stałe, terminowe wynagrodzenie
- Umowę o pracę.
- ATRAKCYJNY SYSTEM PREMIOWY: PREMIE MIESIĘCZNE + KWARTALNE+ PÓŁROCZNE + ROCZNE
- atrakcyjny pakiet socjalny: bilety do kina, na basen,
- dopłaty do dojazdów dla osób spoza Tczewa
Oferty ze zdjęciem kierować: e-mail: kadry@metrixmetal.pl w tytule wiadomości proszę napisać na jakie stanowisko składają Państwo swoje CV.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 200 - 2 640 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: Znajomość rysunku technicznego
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne (również studenci) lub srednie poparte doświadczeniem.
Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu obróbki plastycznej i skrawaniem, a także znajomość oprogramowania Solid Edge (CAD).

Dane Pracodawcy
METRIX-METAL SP. Z O.O.
Polska
pomorskie
tczewski
Tczew
Tczew Piaskowa 3

tel.58-530-66-01
email:kadry@metrixmetal.pl

>http://www.metrixmetal.pl/

Telefon: 58-530-66-01