admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA/ASYSTENT DS.HYDROTECHNIKI
pozostali inżynierowie inżynierii środowiska

Skrajna 41 A, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Obowiązki:
W/g zawodu.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
(wynagrodzenie do uzgodnienia)

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu dokumentacji technicznej z zakresu hydrotechniki, znajomość programu AutoCad, zainteresowanie branżą hydrotechniczną, zaangażowanie i pracowitość, prawo jazdy kat.B, kreatywność oraz chęć ciągłego rozwoju. Dodatkowe informacje: Firma oferuje możliwość stałej współpracy z firmą, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, pakiet świadczeń dodatkowych, możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej i hydrotechnicznej, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, możliwość awansu, dużą samodzielność w działaniu i pracę pełną wyzwań, bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną, praca w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze.

Dane Pracodawcy
INSTYTUT OZE Sp. z o.o.
Polska
świętokrzyskie
m. Kielce
Kielce
Kielce Skrajna 41 A

tel.
email:rekrutacja@ioze.pl