admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INŻYNIER ELEKTRYK
inżynier elektryk

Skrajna 41a, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Obowiązki:
W/g zawodu.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
(wynagrodzenie do uzgodnienia)

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Podstawowe doświadczenie w przygotowywaniu projektów elektroenergetycznych, znajomość komputera, w tym programów: MS Office, AutoCad, znajomość programu SEE Electrical mile widziana, ukierunkowanie na projekt i odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, prawo jazdy kat.B,zaangażowanie i pracowitość. Dodatkowe informacje: Firma oferuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, pakiet świadczeń dodatkowych, praca w profesjonalnym zespole w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze, pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, dużą indywidualność w działaniu, bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną.

Dane Pracodawcy
Enerko Energy Sp. z.o.o.
Polska
świętokrzyskie
m. Kielce
Kielce
Kielce Skrajna 41a

tel.
email:rekrutacja@enerko.pl