admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INSTRUKTOR STRZELACTWA
instruktor rekreacji ruchowej

Artura Grottgera 4, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć strzeleckich, przyjmowanie rezerwacji strzelnic, prowadzenie harmonogramu rezerwacji, prowadzenie gospodarki magazynowej broni i amunicji. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny do 3 mięsiący, docelowo na czas nieokreślony. Praca w godzinach 07.00-15.00, 10.00-18.00.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące","średnie zawodowe
Inne wymagania: uprawnienia instruktora strzelectwa sportowego, umiejętność pracy z młodzieżą

CENTRUM REKREACJI AQUA-PIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
wielkopolskie
pilski
Piła
Piła Artura Grottgera 4

tel.67 211 73 48
email:kadry.place@aquaparkpila.pl
www.aquaparkpila.pl

Telefon: 67 211 73 48