admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INSTRUKTOR
pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Wrocławska 104, 45-807 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Obowiązki:
przygotowywanie kanapek, sałatek, deserów, napojów; sprzedaż tych produktów; prace porządkowe, szkolenie pracowników. Praca wg. grafiku 6-18, 18-6

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
uprawanienia: Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)
Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku- pół roku doświadczenia w gastronomii, (pół roku w restauracji)

Dane Pracodawcy
P.P.H.U. Wanda - Bogusław Maziarz
Polska
opolskie
m. Opole
Opole
Opole Wrocławska 104

tel.662056470

Telefon: 662056470