admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INSTRUKTOR JAZDY GOKARTAMI
pozostali instruktorzy nauki jazdy

B.Krzywoustego 72, 61-144 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
szkolenie uczestników biorących udział w jeździe gokartem, kontrola i nadzór wyścigu, pilnowanie porządku na torze

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: Umiejętność pracy w grupie","doświadczenie zawodowe","dyspozycyjność
Inne wymagania: doświadczenie w organizacji imprez, umiejętność współpracy z klientem, mile widziana znajomość j.ukraińskiego, angielskiego; dodatkkowe oczekiwania: rzetelność, komunikatywność, punktualność

Dane Pracodawcy
POZNAŃ INDOOR KARTING SP. Z O.O.
Polska
wielkopolskie
m. Poznań
Poznań
Poznań B.Krzywoustego 72

tel.