admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INSTRUKTOR DZIAŁU EWIDENCJI

technik prac biurowych*

Pl.Tadeusza Kościuszki 3, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Współpraca z organami wymiaru sprawiedliwości oraz ścigania w zakresie czynności administracyjnych, prowadzenie dokumentacji ewidencyjnej osadzonych,
koordynowanie czynności udzielania widzeń w jednostce penitencjarnej.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, administracyjne
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: doświadczenie w pracy w kierunku administracji lub prawa karnego, znajomość pakietu Open Office, komunikatywność, dyspozycyjność, sumienność.

Dane Pracodawcy
Areszt Śledczy w Lesznie
Polska
wielkopolskie
m. Leszno
Leszno
Leszno Pl.Tadeusza Kościuszki 3

tel.65 525 47 82
email:as_leszno@sw.gov.pl

Telefon: 65 525 47 82