admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INSTALATOR
monter budownictwa wodnego*

BOL. CHROBREGO 118/012, 60-681 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
budowa przyłączy wodnych i kanalizacyjnych, wykonywanie instalacji grzewczych i gazowych, drobne prace instalacyjne oraz naprawy awaryjne

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
brutto

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: prawo jazdy kat. B ","doświadczenie w branży - wymagane","rzetelność ","sumienność","chęć do pracy
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: doświadczenie w branży budowlanej, wod-kan, gaz, co, umiejętność organizacji pracy własnej, szybkie przyswajanie wiedzy, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Dane Pracodawcy
Piotr Zandecki Zakład Instalacji Sanitarnych
Polska
wielkopolskie
m. Poznań
Poznań
Poznań BOL. CHROBREGO 118

tel.61-82-89-177
email:biuro@instalacje-zandecki.pl

Telefon: 61-82-89-177