admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI
inspektor budowlany

Miejsce Pracy
41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Obowiązki:
prowadzenie okresowych kontroli obiektów budowlanych, sporządzanie planów potrzeb remontowych, inspekcja obiektów budowlanych

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
wymiar czasu pracy pełny i 1/2 wynagrodzenie podstawowe+ wysługa

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Inne wymagania: wykszt. średnie lub wyższe techniczne branży sanitarnej lub elektrycznej i ogólnobudowlanej, min. 1 rok doświadczenia w zawodzie inspektora TUN, uprawnienia budowlane branży sanitarnej lub elektrycznej, obsługa programu kosztorysowego Norma Pro, aktualna przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa, niekaralność

Dane Pracodawcy
4 Wojskowy Odział Gospodarczy JW Nr 4217
Polska
śląskie
m. Bytom
Bytom
Bytom Gen. Andersa 47

tel.519-039-182

Telefon: 519-039-182