admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI (BRANŻA ELEKTRYCZNA)
technik elektronik*

Eugeniusza Kwiatkowskiego 15, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
koordynacja przedsięwzięć związanych z kompleksową kontrolą stanu technicznego obiektów budowlanych

godz. pn-czw. 7.00-15.30
pt-7.00-13.00

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe techniczne lub wyższe
wymagane doświadczenie zawodoweo na w/w stanowisku
uprawnienia budowlane
kwalifikacje w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji energetycznych, instalacji sanitarnych

Dane Pracodawcy
21 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Elblągu
Polska
warmińsko-mazurskie
m. Elbląg
Elbląg
Elbląg Eugeniusza Kwiatkowskiego 15

tel.605203536

Telefon: 605203536