admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INSPEKTOR/ SPECJALISTA W SEKTORZE ŻYWNOŚCI, ROLNICTWA I LEŚNICTWA W WYDZIALE PRAC NORMALIZACYJNYCH (NR REF. WZL.110.5.2019/SRZ) K/M
pozostali pracownicy obsługi biurowej

Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
1. Współpraca z Organami Technicznymi w zakresie przygotowywania i opracowywania projektów Polskich Norm i innych dokumentów normalizacyjnych. 2. Prowadzenie dokumentacji normalizacyjnej w zakresie przydzielonej tematyki. 3. Czuwanie we współpracy z Organami Technicznymi nad aktualnością postanowień Polskich Norm i innych dokumentów normalizacyjnych oraz zapewnianie ich wzajemnej i wewnętrznej spójności; 4. Udzielanie informacji o działalności normalizacyjnej z zakresu przydzielonej tematyki. 5. Obsługa organizacyjna i finansowa działalności Organów Technicznych. 6. Organizowanie prac Organów Technicznych w ramach współpracy z europejskimi i międzynarodowymi organizacjami normalizacyjnymi. 7. Obsługa systemu Polski Zasób Normalizacyjny.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 3 500 PLN

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
uprawanienia: Program Power Point","Pakiet MS Office","Program Excel","Program Word
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe przy wykształceniu średnim: Inspektor - 1 rok, Specjalista - 4 lata, dobra znajomość języka angielskiego, biegła znajomość obsługi komputera - umiejętność korzystania z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point). bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność, dokładność, umiejętność w pracy w zespole, komunikatywność. Wymagania pożądane: wykształcenie wyższe - studia związane z rolnictwem, żywnością, biotechnologią lub leśnictwem, doświadczenie zawodowe przy wykształceniu wyższym: Specjalista - 2 lata. 3, zakres wiedzy: ogólna wiedza o PKN, Ustawa o normalizacji, znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem, doświadczenie w pracy z prowadzeniem dokumentacji, szkolenia z wiedzy o normalizacji. Obowiązki: współpraca z Organami Technicznymi w zakresie przygotowywania i opracowywania projektów Polskich Norm i innych dokumentów normalizacyjnych, prowadzenie dokumentacji normalizacyjnej w zakresie przydzielonej tematyki, czuwanie we współpracy z Organami Technicznymi nad aktualnością postanowień Polskich Norm i innych dokumentów normalizacyjnych oraz zapewnianie ich wzajemnej i wewnętrznej spójności, udzielanie informacji o działalności normalizacyjnej z zakresu przydzielonej tematyki, obsługa organizacyjna i finansowa działalności Organów Technicznych, organizowanie prac Organów Technicznych w ramach współpracy z europejskimi i międzynarodowymi organizacjami normalizacyjnymi, obsługa systemu Polski Zasób Normalizacyjny.

Dokumenty należy składać, w formie papierowej, w zaklejonej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem kandydata do pracy oraz numerem referencyjnym ogłoszenia w terminie do dnia 18.03.2019 r. (decyduje data napływu oferty do PKN) za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej na adres: Polski Komitet Normalizacyjny, ul. Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa lub osobiście w Kancelarii Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, ul. Świętokrzyska 14 w Warszawie, I piętro, pok. nr 108

Ruchomy czas pracy: rozpoczęcie pracy (7:00-9:30), zakończenie pracy (15:00-17:30)
Szczegółowe infomacje dotyczące oferty: https://www.pkn.pl/o-pkn/praca-i-praktyki-w-pkn

Dane Pracodawcy
Polski Komitet Normalizacyjny
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Świętokrzyska 14

tel.22 556 76 59
www.pkn.pl

Telefon: 22 556 76 59