admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INSPEKTOR DS. NARUSZEŃ USTAWY O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH
przedstawiciel handlowy

Nowy Świat 64, 00-357 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Zawieranie umów i prowadzenie kontroli dot. publicznego odtwarzania

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące","wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: dobra organizacja pracy","Komunikatywność","obsługa komputera","wysoka kultura osobista ","! Prawo jazdy kategorii B
Inne wymagania: Miejsce wykonywania pracy: teren województwa dolnośląskiego i tereny ościenne

Dane Pracodawcy
ZWIĄZEK ARTYSTÓW WYKONAWCÓW STOART
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Nowy Świat 64

tel.795484024
email:bpajak@stoart.org.pl

Telefon: 795484024