admin
14-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INSPEKTOR DS. KADR, K/M
technik prac biurowych*

Syreny 26, 01-155 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
zawód: Technik prac biurowych* (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Wykształcenie: średnie zawodowe, dwa lata doświadczenia zawodowego, obowiązki: prowadzenie spraw kadrowych, praca jednozmianowa, w godzinach 8-16. Zgłoszenie: ul. Syreny 26, tel. 22 632 32 41, anna.milczarczyk@dpssyrena.pl
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "SYRENA"
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Syreny 26

tel.22 632 32 41
email:anna.milczarczyk@dpssyrena.pl

Telefon: 22 632 32 41