admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:INSPEKTOR DS. INWESTYCJI
technik prac biurowych*

Miejsce Pracy
Płocka 39, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Prace związane z prowadzeniem inwestycji na terenie miasta Płońsk.
Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Budownictwo, drogownictwo, architektura
Inne wymagania: Wymagana znajomość: prowadzenia procesu inwestycji, zasad planowania i realizacji inwestycji, zasad kosztorysowania, odczytywania i interpretacji projektów budowlanych.
staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
Urząd Miejski w Płońsku
Polska
mazowieckie
płoński
Płońsk
Płońsk Płocka 39

tel.23 663 13 26

Telefon: 23 663 13 26